Broker ubezpieczeniowy reprezentuje klienta i to jest podstawowa różnica pomiędzy innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie ubezpieczeniowym. Pozostałe podmioty reprezentują towarzystwa albo są z nimi w jakiś sposób związane. Broker nie może być powiązany z jakimkolwiek towarzystwem ubezpieczeniowym – zabrania tego prawo.

Czytaj więcej...

Kupując w Grupie HANZA ubezpieczenie za poradnik zapłacisz tylko jedynie 18 zł (z Vat) + koszt przesyłki
(rabat 60% od ceny nominalnej 45 zł.)

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, oferujemy możliwość zawarcia umów ubezpieczenia w zakresie obowiązkowej odpowiedzialności cywilnej pośredników w obrocie nieruchomościami. Składka roczna już od 300 zł.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo, oferujemy możliwość zawarcia umów ubezpieczenia w zakresie obowiązkowej odpowiedzialności cywilnej rzeczoznawcy majątkowego. Składka roczna już od 210 zł.

Czytaj więcej...

Teraz każdego stać na własnego Prawnika produkt Prawnik przez cały czas (Availo) to:

  • Innowacyjny projekt zwiększający dostęp do usług prawnych w Polsce.
  • Availo zapewnia klientom dostęp do usług prawnych świadczonych przez profesjonalnych prawników, szybko i przy bardzo atrakcyjnej cenie.
  • Availo tworzą osoby doskonale znające rynek usług prawnych w Polsce oraz szeroki zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych

 

Kupując Availo korzystasz z profesjonalnej pomocy prawnej, dostępnej natychmiast.

Czytaj więcej...

Laury BUILDERA to wyróżnienie dla firm, instytucji, organizacji i uczelni wyższych działających na rzecz branży budowlanej lub wspierających ją swoją wiedzą, technologiami i usługami. W tym roku w kategorii PRODUKTY I USŁUGI FINANSOWE nagrodzono Hanza Brokers Sp. z o.o..

Czytaj więcej...

W dniach 9-10. 12. 2012 r., w Warszawie, odbył się III Programowo-Budżetowy Krajowy Zjazd Izby Architektów RP,w którym uczestniczyli również przedstawiciele Grupy Hanza.

Czytaj więcej...

„To dla mnie prawdziwy zaszczyt,  odbierać dziś, statuetkę „Topbuilder 2012” przyznaną przez redakcję miesięcznika „Builder” oraz Kapitułę Wyróżnień, naszemu „Poradnikowi Ubezpieczeniowemu. Budowlany Proces Inwestycyjny”.

Czytaj więcej...

Zakres ubezpieczenia OC zawodowego zgodny z Rozporządzeniem Ministra Finansów (Dz. U. z 2003r. nr. 220, poz. 2174) i respektowany przez organizacje zrzeszające osoby wykonujące samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

Czytaj więcej...

Budowlany proces inwestycyjny

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwsze na rynku wydawniczym kompendium wiedzy w zakresie tworzenia ochrony ubezpieczeniowej dla poszczególnych uczestników budowlanego procesu inwestycyjnego oraz samej inwestycji na wszystkich jej etapach.

Czytaj więcej...

Gwarantuje ubezpieczonemu otrzymywanie dożywotnio stałej, dodatkowej emerytury oprócz wypłat pochodzących z ZUS i OFE, dzięki prostym zasadom programu i stałej składce.

Czytaj więcej...

Newsletter

Zapisz się już teraz aby otrzymywać informacje o nowościach w ofercie Hanza Consulting.

Adres e-mail
Imię